top of page
a6d2a0e5-8311-40db-96df-ad0ebccc5ed4.JPG

Architektonická štúdia

Poskytujem komplexné služby od návrhu koncepcie,

architektonickej štúdie, spracovanie projektovej dokumentácie,

až po samotnú realizáciu.

Navrhujem a realizujem:

  • interiéry rodinných domov a bytov

  • rekonštrukcie rodinných domov

  • kompletné návrhy rodinných domov

  • rekonštrukcie interiérov

  • návrhom nábytkov na mieru

  • komerčné interiéry

  • výberom mobiliáru, dekoračných predmetov a dekoračných textílií

O mne

 

Ako architektka pracujem od roku 2010. Počas mojej praxe interiérovej dizajnérky som sa stretla s tým, že si klienti absolútne nevedeli rady s jednoduchými krokmi pri navrhovaní interiéru. Mnou mienené jednoduché rady klientom priniesli pocit uspokojenia, radosti a vďačnosti. Vidieť ich šťastných je to najkrajšie. V roku 2024 som úspešne ukončila vzdelanie Feng Shui na Českej škole Feng Shui. Po 17 rokoch spolužitia s mojím nebohým mužom, významným architektom, by som s láskou odovzdala ďalej klientom rady, ako si uľahčiť tvorbu interiéru. Rady čomu sa vyvarovať, vyhýbať pri rekonštrukciách, aj na čo nezabúdať. Všetky skúsenosti, ktoré som získala vďaka tomu, že sme žili spolu v láske a v harmónii dlhé roky, chcem s radosťou odovzdávať ďalej. Navrhovať súčasný nadčasový interiér s ľahkosťou a radosťou.   

Konzultácie a poradenstvo

 

Nepotrebuješ kompletný návrh interiéru, ale potrebuješ poradiť a ukázať ten správny smer k riešeniu Tvojho interiéru či bytu? Okrem kompletných návrhov a realizácie interiéru ponúkam tiež konzultácie a poradenstvo, ktoré Ti pomôžu napríklad s dispozičným či farebným riešením, výberom doplnkov, či kontakty na dodávateľov.

Budem rada, ak ma kontaktuješ a dohodneme sa na prvej nezáväznej konzultácií, kde nájdeme  spoločné riešenie pre Tvoj domov. 

bottom of page